Beşiktaş Ekibi TV 8’de bir Kampanya Daha Başlatmayı Planlıyor

Beşiktaş Kulübü Acun llıcalı ile ortak proje Hafta başında Kanal D ekranlarından yapılan ‘Ödül Gecesi’ izlenmesi ardından, ‘Bırakmam Seni’ kampanyasından elde ettiği gelir 150 milyon TL’ye ulaşan Beşiktaş Kulübü, ikinci bir gece düzenleme kararı aldı. Yeniliğin bu kez TV 8’den yapılması planlanıyor. Beşiktaş, “Bırakmam Seni” isimli bir yardım kampanyası başlattı. Bu projeksiyon siyah-beyazlı kulübe biraz rahat nefes almasını planlayan yönetim, Kanal D’nin ardından TV 8’de bir program hazırlanıyor. Bağış ve SMS olarak taraftarından kulübe katkı yapmak isteyen kulüp; yönetim, teknik ekip, futbolcular ve ünlü isimlerle geçtiğimiz pazartesi günü Kanal D ekranlarından, ‘Ödül Gecesi’ isimli bir etkinlik ve kampanyadan elde edilen gelir toplamda 150 milyon TL’yi buldu.

9 EYLÜL’DE TV 8 PLANI

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, bu etkinliğin ikincisini yapmak için çalışma başlattığı ve 9 Eylül’de bu kez TV 8 ekranlarında ikinci bir gece planladığı ortaya çıktı.

ACUN, BEŞİKTAŞ’I KABUL ETTİ

Bu konuda eski Beşiktaş muhabiri Acun llıcalı’nın sahibi olduğu kanalla görüşüldüğü bildirildi. Fenerbahçe için daha önce benzer projede TV 8’in kapılarını karşılıyor Acun llıcalı’nın, Beşiktaş’a da bu konuyu hazır olduğunu ilettiği öğrenildi.

Haber Kaynağı: Bjk.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir